Kurumsal

Kurumsal

TARİHÇE

1998 yılından beri faaliyet gösterenAYDIN CİĞER, Edirne tüketicisine kaliteyi sunmuş, tava ciğeri yanında tüketiciye sunduğu geniş yelpaze ürünleri ile Edirne de bir marka haline gelmiştir.

Edirne de tava ciğeri için oluşan ekonomik rekabetAYDIN CİĞER'in diğerlerinden ayrılmasını sağlamak ve tüketiciye en kaliteli hizmeti vermek için daima ileri görüşlü, araştırmacı ve eleştiriye açık olmuş en iyi sunum, en iyi hizmeti vermek amacı olmuştur.

AYDIN CİĞERher zaman tüketici odaklı ve sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek müşterisinin her zaman güvenini kazanmaya çalışmıştır.

AYDIN CİĞERTahmis meydanında ilk şubesiAYDIN TAVA CİĞER RESTORANIile müşterisiyle buluşmuş daha sonra Tahmis Meydanında ikinci şubesini açmıştır. Margi AVM'ye gelen müşterilerden yoğun talep üzerine üçüncü şubesi Margi AVM de hizmete girmiştir.

AYDIN CİĞER, gıda güvenliği, gıda hijyeni, daha iyi hizmet ve kaliteyi müşterisiyle buluşturma hedeflerini gerçekleştirme yolunda bir adım daha atarak kurumsallaşma amacı ileAYDIN CİĞER ve ET PARÇALAMA TESİSİ’ni kurmuştur.

© 2024 Aydın Tava Ciğer Tüm Hakları Saklıdır.